Olemise lugu

Armsad vihmased mõtted 3. oktoober 2009

Sügis on käes ja ilmad on läinud külmemaks. Sajab ja sajab...
...
ent sadu on tegelikult täiesti mõnus. Vihm krõbistab aknalauale erinevaid meloodiaid, seda on põnev kuulata. Näputöö süles, jäingi täna täiesti hardunult vihmasadu kuulatama. Mõnus.
Tuul ulub ja puud on täiesti küüru end tõmmanud. Sügise-proua näitab oma iseloomu. Sügis on võimukas. Eriti võimurohkelt mõjuvad Sügise-proua kleidisaba keerutused  ( loe: tormine meri ). Rohuküla sadamas on teinekord päris põnevaid pilte saanud klõbistada.Linnud kogunevad ja valmistuvad puhkusereisile minema. Need, kes jäävad on kanged tegelased.
Soovitan sahvrist välja otsida naelad, haamer, saag ja lauajupid ning sahtlipõhjast kübeke loovust ja ehitada sulelistele sõbrakestele mõni põnev söögimaja. Ehk jääb mahti talvel neid oma aknalaual mõne priske pekitüki ja pihutäie seemuskatega rõõmustada.


 
Käisin eile sõbratar Liinaga koos Väikese Viigi ääres. Koos beebidega luikesid söötmas. Luigepojad on kasvult sama suured ja prisked nagu nende vanemad. Sõbrad pardid, kajakapoeg, hakk, vares ja paar varblast olid ka siuh! ja viuh! kohal. Kaks saia sellise suure seltskonna peale sai nagu naksti otsa.
Aga lastel oli lõbus ja mulle sai selgeks üks. Ilma Liinata ei saa. Lihtsalt. Seda peab ise kogema. Sisemine säde...

Linku, see pilt on ekstra sulle!                                                   Pildid pärit laiast netimaailmast.

Kommentaarid: 1

  • Liis 04. okt

    Jana , see on tõeliselt hea . :)
    Soovin sulle edu .

Lisa kommentaar

Email again: