Olemise lugu

Esimene september 1. september 2007

1.september 2007


Tegusat ja õpihimulist kooliaastat kõigile! Minu Meistrimoor läks täna neljandasse klassi.
Pildike tema tordist:


Olgu see kooliaasta teile kõigile uute ( miks ka mitte vanade kordamise ) teadmistepagasi kogumise aasta!

Õpetajatele soovin vastupidavust kuni kooliaasta lõpuni. Pidage ikka vapralt juuni kuuni välja, mis siis, et vahel silme ees kirjuks läheb! Hiljem meenutate neid tegelasi suurima mõnuga ( ikka omast tarkusest räägin )!

Tänane päev möödus enamjaolt maal, oma tulevases kodus. Mööda aeda ringi patseerides ja mõtteid mõlgutades, kuhu, kuidas ja mida... Ise piilusin abikaasat, kes katuseharjale plekki lõi. Korjasin oma paarkümmend ämbritäit õunu kompostihunnikusse. Pirnipuud õnneks oma vilju nii usinasti ei poeta maapinnale, kuigi on täiesti täis.

Mõnus! Hea on olla linnakärast eemal ja korterist väljas. Ülim nauding on toimetada teadmisega, et see, mida sa teed, teed enda ja pere heaks. See ilu mida sa lood on su oma silmadele.
Pean hankima oma raamatuvirna paar head aiaraamatut. Ei tea, kas eestlaste sulest on tulnud ka värskemaid teoseid? Tahan teada, mida saab ja mida võib teha savisel pinnal. Millised taimed tahaksid lisaks meie rikkalikus aias kasvada...
Teie soovitused ( raamatute suhtes )? Lugesin kodukirjast, et tulbisibulaid peaks varsti istutama hakkama. Kas keegi tahaks mulle enda aias kasvatatud tulbisibulaid müüa? Milliseid taimi veel sügisel mulda pistetakse?

Oi-oi, küsimusi kui palju! Loodan neile ka vastused leida ( eks neid küsimusi tekib veel ).

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: