Olemise lugu

Padjasadu 26. aprill 2007

Padjasadu!

Kunagi elas minu vanaema kõrval majas üks rätiga tädi, kelle sõnad mul siiani meeles püsivad... Kui sina, tüdruk, midagi elus südamest tahad, leiab see tahtmine tee sinu juurde

Aastaid tagasi nägin ühes vanaaegses filmis ruumi, kus oli voodil tohutult palju patju. Igasugused! Erinevaid - väikseid, suuri... Sellest päevast sai mõte ilmselt lendu lastud - soovin omale palju patju... Nüüd ongi see käes - pea iga projektiga saad vahva padja. Minu padjakollektsioon täienes täna taas ühe padja võrra, mille sain Roosiprojekti käigus Isabelilt! Suur tänu tegijale. Ja rooside fänn olen ma tõesti ise ka!

Aga selline paras kaisupadi on siis siin:


Nüüd ikka edasi padjateemaga. Tänasel oksjonil oli minu kord kaasa lüüa. Ega siis muud, kui lahedaid patju meisterdama. Inetrnet on võimalustemaa missugune! Otsi omale pilt ja prindi paberile, osta kangas ja lase aga näppudel käia. Minu nn. vaba looduse padjad tulid sellised:


Eraldi:
Mõttetera

Õhtupoolikul sattus mu kätte üks raamat, millest jäi kummitama selline mõttetera:

Ühe inimese armastus
teise vastu
tekib ainult siis,
kui kaks üksildast hinge
lähenevad,
tunnevad ära
ja kaitsevad
ja toetavad teineteist.

Elizabeth Comber

Ma mõtlen vahel selle üle - kas elus tõmbuvad sarnased või erinevad inimesed? Kas neil peab olema teine-teisega sarnane "kiiks" või püüdlevad nad teine-teist täiustades täiuslikkuse poole?

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: