Olemise lugu

Uute kogemuste aasta 29. detsember 2007

2007 uute kogemuste aasta

See aasta on olnud huvitav oma sisu poolest. Jaanuari töödest oli CQ tehnikas käärihoidik, mis nõudis vaeva ja tegutsemist, aga valmis ta sai ja selle töö üle olen hästi rahul küll.Veebruaris sai pikalt tehtud ehtelaegast ja aprillis sai ehtelaegas ka omale glasuuri peale. Super asjake meie kodus. Annab silmailu peale meie pere ka teistelegi.Oksjoniralli käigus aprillis sai prinditud pildid triigitavale paberile ja seejärel leidsid need tee patju kaunistama. Kindlasti tuleb teha selles tehnikas patju veel maale võrkkiike kaunistama.


Aprillis sai avatud ka kunstikooli raames minu esimene näitus. Huvitav ja uus kogemus, nagu fotorealism -> esmakordselt sai sel aastal nõnda maalitud.

Kuigi esimesel maalil viga pole midagi, tuli teine maal võrratu:Juulis sai kõige armsam ja tähtsam sõbratar aasta vanemaks. Selle tarvis tuli teha midagi sellist õrna ja naiselikku:August oli meie peres päris suurte muutuste kuu. Esimene laadakogemus sai kogetud. Valge Daami päevad 2007, mis läksid superhästi! Kogemus üdini positiivne!Saime pisipoja - Horriti. Põnev kogemus, siiani oleme väga rahul! Põnn on suurim kink sel aastal - nagu tõeline poja /kes teavad, oskavad kaasa rõõmustada/!Samuti täitus minu kõige suurem unistus, me ostsime maja mere äärde! Ohhh... Õhkan ma õnnetundest!

Detsember tõi taas kaasa taas paar suuremat tööd - savitöödest näoga ja pepuga tassi -( selle röövis abikaasa õde kohe ära )

ja minu silmaterade maal. Taas fotorealism.Sel aastal oli uuteks kogemusteks täiskasvanute õpetamine. Mõnest on isegi asja saanud
Uusi tuttavaid on foorumist mu teele sattunud, toredad inimesed.

Järgmiseks aastaks ei anna ma ühtegi lubadust. Kõige suurem töö oleks teha ja see on lõputöö. Oleks vaid inimesi, kes aegajalt torgiks, et kaugel see nüüd siis on...

Aastaga võib suures piirdes rahule jääda. Eks igal aastal ole omad nüansid.
Hääd aasta lõppu!

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: