Olemise lugu

Viirus va kuriloom! 15. oktoober 2009

Sügisesed külmad ja tuulised ilmad panevad tänaval liikujaid sageli kraed liigutama.

Kuid krae liigutamisest on sageli vähe, kui pole mütsi peas või on nn. valed riided seljas. Külmetus krapsab ligi ja näpistab siit - sealt. Või saad hoopis viirusepisiku kusagilt külge.

 

Mis meid aitavad, kui oleme hädas?

 

Sibul - sibul imetaim!

 

                            

 

Tee sibulaauru. Tambi sibulatükid puruks ja pane riidetüki vahele. Tõmba lõhna tugevate sõõmudena ninna iga paari tunni tagant. Minu kogemus on päris positiivne, eriti kui arvestada, kas ma tahan kasutada Xymelini või saada nina lahti teisel moel. Hirmus vesistamine ja tativool on garanteeritud.

 

Oma lapsi ravin imerohuga. Seda valmistan nii: Hakin väiksema sibula pisikesteks tükkideks ja panen väikesesse mehupurki koos meega. Mesi vedeldub üsna ruttu ja sibula kibe maitse kaob hetkega. Kasutan lastel ka immuunsüsteemi tugevdamiseks. Aitab. 101%. Isegi, kui asi on käest ära läinud ja on vaja tarvitada rohtusid, võib sibulamett kindlasti kõrvale anda.

 

                       

 

Tõhusa nohurohu saad meest, lihtsalt tilgutades seda mõne tilga kaupa ninna. Seda peab tegema üsna sageli, aga see meetod hoiab nina pehmena, ei kuivata ära nina limaskestasid.

 

Kui aga palavik on tulnud kimbutama, siis tasub keeta angervaksa teed. Angervaksa põhitoime teeb temast suurepärase vahendi külmetushaiguste leevendamiseks, mis aitab langetada palavikku, leevendada köha ning soodustab paranemist viirushaigustest. Palavikuga kaasnevate haiguste korral peaks jooma angervaksa teed võimalikult kuumalt.

Astmaatikud peavad olema angervaksa kasutamisega ettevaatlikud.

 

                                

 

Köha leevendab hästi punetee, eriti maitseb see lastele.

 

Aga kõige tähtsam on pesta käsi üsna sageli ja õpetada seda oma lastele ja lähikondlastelegi. Olgem ausad, ega just enne sööki söögikohtades ei kohta just vaatepilti, kus käsi pestakse. jne.

 

                                      

 

                                                     Puhtus on tervise pant!

                                                                                                                                                               Pildid internetimaailmast.

 


Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: